sadsad x
asdasd

Blog

How To Choose Best Dress For Engagament?

Picking an engagement gown for brides is an important outfit to find, and it really does rank up there in importance when it comes to outfit choices that have to do with your wedding

How to Choose Your Dream Wedding Dress: 11 Thinks to Know

Whether you are after a beautiful white wedding dress that accentuates your body perfectly or are after a vintage wedding dress that is unique and loud, deciding on the perfect outfit to wear on what is sure to be one of the happiest days of your life is an important part of planning your wedding!

Best Bridesmaid Dresses

As a big part of the wedding party and ceremony, it is not only important that the bride looks her very best, but also that her bridesmaids are dressed to impress! 

How To Choose The Best Wedding Guest Dresses?

Attending the wedding of a family member or friend is always an auspicious occasion!

How Should Best Mother of the Bride Dress?

At a wedding ceremony, everyone has a role and everyone has an outfit. The mother of the bride and groom are maybe the most important guests of the wedding.

Parti Elbisesi Seçimi Nasıl Yapılır?

Günümüzde birbirinden farklı konseptlerde düzenlenen partiler konseptleriyle elbise seçimlerinize de yansıyor.

Gece Elbisesi Giyilebilecek Etkinlikler

Göz alıcı davetlerde, göz alıcı görünmek isteyen kadınlar, Gizia gece elbisesi modelleriyle ince ruhlarının zarafetini güzelliği ile birleştiriyor.

Mini Elbiseler Her Mevsim Sizinle

Kadınların zamansız kurtarıcı parçası olan mini elbiseler birbirinden farklı modelleriyle tüm gardıropların vazgeçilmez parçalarıdır. 

Kapüşonlu Sweatshirt İle Konforu Yakalayın

“Rahat olmak için şıklığımdan vazgeçemem!” diyen kadınlar için rahatlığı ve şıklığı bir arada barındıran özel tasarımları ve kaliteli kumaşlarıyla Gizia kadın Sweatshirtler konforlu şıklığınıza eşlik etmek için sizleri bekliyor.

After Party Elbisenize Kendi Karakterinizi Dahil Edin

Eğlence ve hareketin bol olduğu, samimi küçük bir kalabalığın bir araya geldiği partiler olarak hayatımıza giren After Party konsepti, bazen resmi bir resepsiyonun ardından, bazen önemli bir iş kutlaması sonrası bazen de evliliğin ilk adımı olan nişan törenleri ya da düğün, nikah törenleri sonrası düzenlenir.

1 2 3
Prepared by  T-Soft E-Commerce.