sadsad x
asdasd
{{ translate.subscribe_products }}
{{ translate.no_products }}
 
 
{{ translate.member_name }}
{{ translate.product_name }}
{{ translate.frequency }}
{{ translate.last_transaction_date }}
 
{{ translate.subscrive_calendar }}
{{ translate.order_no }} {{ translate.last_transaction_date }} {{ translate.error_message }} {{ translate.date }} {{ translate.result }} {{ translate.order_number }}
#{{ i + 1 }} {{ timestampConvert(transaction.last_transaction_date) }} {{ transaction.last_transaction_error }} {{ timestampConvert(transaction.estimated_date) }} {{ transaction.approved == "1" ? translate.approved : '' }}
KURUMSAL VE TOPTAN SATIŞ

www.gizia.com adresimizden üyelik oluşturarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizin web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz durumlarda siparişinizi tamamladıktan sonra ödemenizi kredi kartı ya da havale yolu ile gerçekleştirebilirsiniz. E fatura sistemine kayıtlı müşterilerimizin fatura bilgilerini paylaşmaları gerekmektedir. Ürünlerimiz depodan hizmete sunulmaktadır. Sadece stok adetleri kadar satış yapılabilmektedir.

Yüksek adetli satın alım yapmak istediğiniz takdirde; stok kontrollerinin yapılması, ürünün sizlere hızlı bir şekilde gönderilmesi ve ödeme seçenekleri için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimizin sizin ile iletişime geçmesi ve taleplerinize hızlıca dönüş yapabilmemiz için; satın almak istediğiniz ürünün bilgilerini, istediğiniz renk, beden, adet ve ürün kodunu (ürün adının altında kodu) paylaşmanızı rica ederiz. Sitemizde bulunan ürünlerden sadece stok adetleri kadar sipariş verilebilmektedir.

Toptan showroom mağazamızda önümüzdeki sezona ait koleksiyon ürünlerimizin tanıtım ve toptan satışı yapılmaktadır. Showroom dışında toplu satış yapan mağazalarımız hakkında bilgi almak, Showroom mağazamızdaki ürünlerimizin güncel fiyat ve stok bilgilerine ulaşmak, toplu alışverişlerinizde faydalanabileceğiniz fırsatlar hakkında bilgi almak ve size özel çözümler talep etmek için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun kurumsal çözümlerimizle ilgili sizlerle tanışmak ve hizmet vermek isteriz.

İletişim Formu
Adınız
E-Posta Adresiniz
Telefonunuz
Mesajınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.