sadsad x
asdasd

GIZIAGATE

THE BEST TURKISH DESIGNERS

iletisim copy.jpg (706 KB)

Türk Modasının Dünyaya Açılan Kapısı

Gizia, Türkiye’de muhteşem bir ilke imza attı. Türk tekstil ve moda dünyasının yenilikçi yüzü Gizia’nın multibrand konsept mağazası Gizia Gate,  100'den fazlaTürk moda tasarımcısını ilk kez aynı çatı altında buluşturdu. İlk Mağazasını Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde 2000 m2’ lik 2 katlı konsept mağaza olarak açtı ve Türk moda tasarımcılarının özel koleksiyonları uluslararası bir mağaza anlayışıyla satışa sunuluyor.

Türk modacılarının benzersiz ürünleriyle beraber Gizia  markasının eşsiz koleksiyonlarını da Gizia Gate’te bulacaksınız.

Ceyda Balaban’ın kreatif direktörlüğünde hayata geçen proje kapsamında; Arzu Kaprol, Aslı Filinta, Bahar Korçan, Belma Özdemir, Deniz Berdan, Ece Sözen, Ela Köseoğlu,  Evren Kayar, Gamze Saraçoğlu, Gülçin Çengel, Mehry Mu – Güneş Mutlu, Hakan Urfalıoğlu, Hakan Yıldırım, Lug Von Siga – Gül Ağış, Maid In Love – Hande Çokrak, Mehtap Elaidi, Niyo Çanta – Niyazi Erdoğan, Özgür Masur, Özlem Ahıakın, Özlem Kaya, Seden Kışlalı, Simay Bülbül, Tuvana Büyükçınar Demir, Yael Morel, Dice Kayek,  Aslı Filinta, Mehtap Elaidi, Özlem Süer, Raisa & Vanessa, Zeynep Tosun’un da aralarında bulunduğu bir çok tasarımcı, koleksiyonlarını Türkiye’nin ilk tasarımcılara özel multibrand konsept mağazasında tüketicilerle buluşturuyor. Tasarımcıların yanı sıra, Quaje ve Baa gibi markalar  da yer alıyor.

Türkiye’de ve dünyanın bir çok ülkesinde merakla takip edilen Türk tasarımcıların ve sürpriz markaların ilkbahar yaz koleksiyonlarının yer aldığı Gizia Gate , canlı ve çarpıcı  özel tasarımlarla kadınların her anına stil katıyor. Gizia Gate, eksantrik izler taşıyan, plise detaylar ile oluşturulan dantel elbiseler, uçuşan simli transparan tüller, yumuşak şifonlar, dinamik volanlar ve özel tasarım parçalarla  gündüz ve gece şıklığı yaşatacak modelleriyle yaz modasına eşlik ediyor.

Bu çok özel tasarımlara Nişantaşı Abdi İpelçi Cad., İstanbul Aqua Florya AVM ve Bodrum Yalıkavak mağazalarında ulaşabilirsiniz.

Uluslararası mağazacılık standartlarında VIP bir servis hizmeti sunan Gizia Gate Aqua Florya, sizi keyifli bir alışveriş deneyimine davet ediyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.