sadsad x
asdasd


giziagate-banner.jpg (398 KB)

Türk Modasının Dünyaya Açılan Kapısı...

GIZIA, Türkiye’de muhteşem bir ilke imza attı. Türk tekstil ve moda dünyasının yenilikçi yüzü GIZIA'nın multibrand konsept mağazası GIZIAGATE,  100'den fazla Türk moda tasarımcısını ilk kez aynı çatı altında buluşturdu. İlk mağazasını Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde 2000 m2’lik 2 katlı konsept mağaza olarak açtı ve Türk moda tasarımcılarının özel koleksiyonları uluslararası bir mağaza anlayışıyla satışa sunuluyor.

GIZIAGATE'de Türk modasının öncüleri dahil 100’e yakın Türk tasarım markası var. Misyonumuz Türk tasarım markalarını desteklemek ve tanıtmak. Chalayan, Bora Aksu, DiceKayek, Dilek Hanif, Arzu Kaprol, Özlem Süer, Özgür Masur, Hakan Yıldırım, MehatpElaidi, Özlem Kaya, Gül Ağış, Gökay Gündoğdu, Tuvanam, Simay Bülbül, Zeynep Tosun, Raisa Vanessa, Aslı Filinta, Nihan Peker, Belma Özdemir, Raşit Bağzıbağlı’un da aralarında bulunduğu bir çok tasarımcı, koleksiyonlarını Türkiye’nin ilk tasarımcılara özel multibrand konsept mağazasında tüketicilerle buluşturuyor.

Türkiye’de ve dünyanın bir çok ülkesinde merakla takip edilen Türk tasarımcıların ve sürpriz markaların ilkbahar yaz / sonbahar kış koleksiyonlarının yer aldığı GIZIAGATE , canlı, çarpıcı ve asil özel tasarımlarla kadınların her anına stil katıyor. GIZIAGATE, her üründe tasarım olduğunu belirten izler taşıyan, plise detaylar ile oluşturulan dantel elbiseler, uçuşan simli transparan tüller, yumuşak şifonlar, dinamik volanlar ve özel tasarım parçalarla  gündüz ve gece şıklığı yaşatacak modelleriyle yaz modasına eşlik ediyor. Gate’i ziyaret ettiğinizde büyük markalardaki gibi el işçiliği olan orijinal ve eşsiz tasarımları göreceksiniz.

Bu çok özel tasarımlara Nişantaşı Abdi İpekçi Cad., İstanbul Aqua Florya AVM ve Bodrum Yalıkavak ve Emaar AVM mağazalarında ulaşabilirsiniz.

Uluslararası mağazacılık standartlarında VIP bir servis hizmeti sunan GIZIAGATE, sizi keyifli ve özel bir alışveriş deneyimine davet ediyor.

dilek-hanif-giziagatearzu-kaprol-banner.jpg (153 KB)-tr

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.