sadsad x
asdasd

dilek-hanif-giziagate-1

Dilek Hanif'ten İş Dünyası Kadınlarına Ve
Gün Boyu Şıklığa Yönelik Yepyeni Bir Koleksiyon

Sade, zarif ve elegan çizgisiyle tanınan Dilek Hanif, iş dünyası kadınlarına ve gün boyu şıklığını korumak isteyen kadınlara özel yeni bir koleksiyon tasarladı. Kapsül koleksiyon günün her saatine uygun şık seçenekler sunuyor.

Dilek Hanif günün her saati şık olabilmek için uygun seçim arayan modern kadına yönelik parçalardan oluşan yeni bir kapsül koleksiyon tasarladı. İş yoğunluğu ve çalışma saatleri içinde günlük şıklığından da ödün vermek istemeyen iş dünyası kadınlarına pratik ve kullanışlı bir çözüm sunmak amacı ile tasarlanan koleksiyon, şık ve zamansız parçalardan oluşuyor. GiziaGate mağazalarında beğenilere sunulacak olan koleksiyonu Dilek Hanif şu sözlerle anlatıyor: “Koleksiyonumda yer alan elbiseler ile gömlek, ceket, pantolon gibi kendi içinde kombinlenebilen tasarımları gerek iş dünyası gerekse bu yalın şıklığı arayan tüm kadınlar için tasarladım. Stilimi yansıtan ve gün boyu giyilebilecek tasarımlardan oluşan kapsül koleksiyonumun ülkemizde ve yurt dışında çok iyi tanınan Türk tasarımcılarının yanı sıra genç tasarımcılarımızın da kıyafetlerini bir araya getiren GiziaGate mağazalarında satışa sunulmasından mutluluk duyuyorum. GiziaGate’in sadece Türk tasarımcı markalarını bulundurması nedeniyle ülkemiz için çok değerli bir konsept mağaza olduğunu düşünüyorum."
dilek-hanif-giziagate-2
Yalınlık ve sadeliğin yanı sıra şıklığı da ön planda tutan 30 parçadan oluşan koleksiyonda, tasarımcının Osmanlı döneminde, Sultanların giydiği kaftanlarda kullanılan vegünümüzeuyarlanan desenler de yer alıyor. Yün krep, ince krep, ipek saten, özel desenli danteller gibi kaliteli kumaşlar dikkat çekerken, koleksiyon genelindeiş dünyasına ve gün boyu şıklığa uygun olarak toprak tonları, tarçın, hardal, terracotta, bej, pudra, bordo, kahverengi ve siyah gibi zarif ve vazgeçilmez tonlar kullanılıyor.

Dilek Hanif kapsül koleksiyonu GiziaGate’in İstanbul’da Nişantaşı, Aqua Florya AVM ve Emaar Square Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalarının yanı sıra Ankara, Bursa ve Antalya Gizia mağazalarında da satışa sunulacak.

dilek-hanif-giziagate-3.jpg (236 KB)dilek-hanif

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.